iranups
09 فروردین 1402 - 12:43

افزایش نظارت بر تهیه و توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه رمضان

کرج- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز از افزایش نظارت بر تهیه و توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه مبارک رمضان در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیف‌الله اسداللهی صبح چهارشنبه در استانداری البرز با بیان اینکه برای تنظیم بازار ایام نوروز و ماه مبارک رمضان غرفه‌های در اختیار تأمین کنندگان و توزیع کنندگانی که توانایی عرضه مستقیم کالاها به قیمت مناسب داشته باشند، قرار داده ایم و هم اکنون در مکان‌های مد نظر اقلام اساسی به شهروندان عرضه می‌گردد.

وی تصریح کرد: فرمانداران شهرستان‌های تابعه استان وضعیت نانوایی‌های شهرستان و نحوه خدمات رسانی آنان به شهروندان را بررسی می‌کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز بر نظارت و بازرسی مستمر از نانوایی‌ها در استان در ماه مبارک رمضان تاکید کرد، گفت: با توجه به نیاز مردم به نان تازه در زمان افطار و سحری، ضرورت دارد که تدابیر نظارتی و توزیع عادلانه برای دسترسی مناسب مردم بیشتر شود.

اسداللهی همچنین تصریح کرد: با ظرفیت‌های ایجاد شده و گزارش سامانه نانینو عملکرد نانوایی‌ها رصد می‌شود و برخورد جدی با کم فروشان و متخلفین در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز تصریح کرد: کالاهای اساسی مورد نیاز ماه مبارک رمضان در استان تأمین است و هیچ کمبود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و فروشگاه زنجیره‌ای، تعاونی مصرف و واحدهای صنفی به وفور توزیع شده است.

گفتنی است در ایام ماه مبارک رمضان کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در بخش خوراکی در فروشگاه‌های منتخب عرضه شده است تا بستر رفاه و آرامش شهروندان فراهم شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1115978