iranups
09 فروردین 1402 - 10:57

طرح "سفره‌های ماه امید" در کاشان اجرایی شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان ضمن اشاره به توزیع ۳۰۰۰ بسته حمایتی ویژه نیازمندان گفت: طرح "سفره‌های ماه امید" در کاشان اجرایی شد.

سرهنگ کریم اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن عرض تبریک به فرارسیدن حلول ماه رمضان، اظهار داشت: با فرا رسیدن ایام‌ ماه مبارک رمضان در راستای خدمت‌رسانی به نیازمندان طرح "سفره‌های ماه امید" در کاشان اجرایی شد.

وی در بیان جزئیات طرح سفره‌های ماه امید افزود: این طرح در کاشان اجرا و بسته‌های حمایتی ویژه ولی نعمتان ما در این شهرستان همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن(ع) تا ایام شهادت حضرت علی(ع) و لیالی قدر توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان با بیان اینکه د  مرحله اول طرح سفره‌های ماه امید سه هزار بسته معیشتی ویژه نیازمندان در نظر گرفته شده است، ابراز داشت: تمامی خیران و آحاد مردم نوع‌دوست در شهرستان کاشان می‌توانند در این طرح خیرخواهانه شرکت کنند.

وی در بیان نحوه مشارکت در این طرح حمایتی ویژه نیازمندان شهرستان کاشان گفت: شهروندان جهت مشارکت در طرح سفره‌های ماه امید می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت 5041727010434882 به نام جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی کاشان واریز کنند.

اکبری با بیان اینکه این طرح در طول سال ادامه دارد، تصریح کرد: شناسایی واجدان شرایط در این طرح از طریق نهادهای مربوطه و با کمک قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی در نقاط مختلف شهرستان کاشان صورت می‌پذیرد.

انتهای پیام/801/

 
منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1115902